loader image

Retro automobilių nuoma

D.U.K.

Ar galima išsinuomoti automobilį be vairuotojo?
Rūpindamiesi Jūsų kelionės saugumu ir komfortu automobilius nuomojame tik su vairuotoju.
Kiek keleivių talpina Cadillac automobilis?
Visi mūsų turimi automobiliai talpina 5 keleivius + vairuotoją.
Ar kabrioleto stogas lengvai nuleidžiamas/pakeliamas?
Tikrai taip! Uždengti ar atidengti stogą užima vos minutę, tad atsižvelgiant į Jūsų norus galėsime važiuoti atidarytu arba uždengtu stogu.
Ar automobiliai turi kondicionierių?
Taip ir Ne. Tų laikų automobiliai jau buvo gaminami su įmontuotu kondicionieriumi, tačiau pats skystis, kuris pritaikytas šiems kondicioneriams jau nebegaminamas, tad vėsinimo sistema neveikia.
Tačiau, visada randame būdų kaip atvesinti savo keleivius.
Kur galima pamatyti automobilius?
Prieš užsakant automobilį visada siūlome galimybę atvykti ir apžiūrėti gyvai, ir pasirinkti Jums patraukliausią variantą. Visi automobiliai yra po vienu stogu Vilniuje. Tad nedvejodami atvykite susipažinti ir apžiūrėti!
Ar automobilius nuomojate tik Vilniuje?
Neapsiribojame tik Vilniaus rajonu, dažnai keliaujame ir į Kauną, į Druskininkus ar kitus miestus. Toliausiai mūsų Cadillac keliavęs į Švediją filmavimams. Tad atstumai mums ne kliūtis!
Kreipkitės ir pateiksime Jums pasiūlymą.
Noriu rezervuoti, kokie mano tolimesni veiksmai?

Jeigu jau apsisprendėte, išsiųskite mums užklausą ar el. laišką ir patikrinę užimtumą Jums pateiksime pasiūlymą. Jeigu viskas tinka – pasirašome sutartį ir automobilį rezervuojame. Vėliau lauksime iš Jūsų plano/detalių, kad pasiruoštume ir atliktume paslaugą nepriekaištingai.

Prieš kiek laiko reikia rezervuoti automobilį?
Šiam klausimui nėra vienareikšmiško atsakymo. Kartais patikusį automobilį pavyks rezervuoti likus savaitei iki pasirinktos datos. Tačiau, kartais, populiariai datai visi automobiliai būna rezervuoti jau prieš metus.
Automobiliai seni ar dažnai genda?

Gyvenime visko pasitaiko, ir deja, bet kartais gėdimų negalime numatyti iš anksto. Visus automobilius krupščiai prižiūrime, laiku atliekame aptarnavimus, kad išlaikyti autentiškumą ir puikią techninę būklę.
Tačiau, jeigu automobilis sugenda – visada pasirūpiname, kad Jums tai sukeltų mažiausiai nepatogumų ir nesugadintų šventės.

Ar galiu rezervuoti neturint detalaus maršruto/nustatytų laikų?
Taip! Jeigu bent jau apsisprendėte dėl datos ir patinkančio automobilio – jau galime atlikti rezervaciją. Toliau galima bus suderinti visas smulkmenas, esame lankstūs, tad prisiderinsime prie Jūsų.

Jeigu dar turite klausimų – kreipkitės el. paštu arba skambinkite ir į visus klausimus atsakysime!