loader image

Retro automobilių nuoma

Cadillac de Ville 1978

Išskirtinis, įspūdingas ir žavingas

1978 m. „Cadillac DeVille“ sedanas reprezentuoja pereinamąjį automobilių dizaino laikotarpį, sujungiant tradicinius prabangos elementus, kuriais garsėjo „Cadillac“, su besikeičiančiomis septintojo dešimtmečio pabaigos estetikos tendencijomis.

1978 m. DeVille buvo penktosios generacijos modelis, gaminamas 1977–1984 metais. Šis sedanas pasižymi išskirtinėmis 70-ųjų pabaigos dizaino ypatybėmis, įskaitant labiau supaprastintą ir kvadratinę išvaizdą. Priekinės grotelės yra santuresnės, o automobilio išvaizda yra lygi, rafinuota, atitinkanti tų metų dizainą..

 Tęsdamas tradiciją siūlyti erdvius interjerus, 1978 m. DeVille sedanas suteikia pakankamai vietos vairuotojui ir keleiviams. Komfortas pabrėžiamas minkštose odinėse sėdynėse, prabangiose medžiagose ir tyliame salone, o tai rodo Cadillac įsipareigojimą patogiai ir atpalaiduojančiai važiuoti.

 Po „DeVille“ gaubtu – galingas V8 variklis, užtikrinantis sklandų važiavimą ir užtikrintą važiavimą greitkeliu. Nors šiuo laikotarpiu buvo pereita prie degalų vartojimo efektyvumo, Cadillac ir toliau daugiausia dėmesio skyrė patogiam ir saugiam vairavimui.

1978 m. DeVille sedanas turėjo įvairių to meto technologinių ypatybių, įskaitant elektrinius priedus, tokius kaip langai, sėdynės ir el. durų spynos. Taip pat buvo galima įsigyti oro kondicionierių ir pažangias garso sistemas, kurios pagerino vairavimo patirtį.

XX a. aštuntojo dešimtmečio pabaigoje daugeliui amerikietiškų automobilių sumažėjo dydžių laikotarpis dėl besikeičiančių degalų vartojimo efektyvumo taisyklių. 1978 m. DeVille, palyginti su pirmtakais, taip pat sumažėjo bendras automobilio dydis.

 Daugelis 1978 m. „DeVille“ modelių turėjo išskirtinius ratus su vieliniais stipinais, kurie automobilio išvaizdai suteikė elegancijos.

 Apibendrinant galima pasakyti, kad 1978 m. „Cadillac DeVille“ sedanas užfiksuoja unikalią automobilių istorijos akimirką, subalansuodamas prabangą ir komfortą, siejamą su „Cadillac“, ir prisitaikydamas prie besikeičiančių aštuntojo dešimtmečio pabaigos dizaino ir efektyvumo tendencijų.

Mūsų tikslas pateisinti Jūsų lūkesčius ir papuošti Jūsų šventę nuostabiais Cadillac de Ville automobiliais