loader image

Retro automobilių nuoma

Cadillac de Ville 1976

Klasiškas, grakštus ir ypatingas

1976 m. „Cadillac Eldorado“ kabrioletas yra XX a. aštuntojo dešimtmečio vidurio prabangos ir stiliaus simbolis. Įspūdingu dizainu, galingu našumu ir unikaliomis savybėmis garsėjantis Eldorado – klasika automobilių istorijoje.

1976 m. Eldorado kabrioletas gali pasigirti drąsiu ir išskirtiniu išorės dizainu su ilgu gaubtu, iškiliomis priekinėmis grotelėmis ir dviem stačiakampiais priekiniais žibintais. Nuleistas stogas suteikia Eldorado papildomo žavesio.

Sklandžiai ir be pastangų nusileidžiantis stogas leidžia patirti nepakartojamą vairavimo patirtį po atviru dangumi.

 

Po „Eldorado“ gaubtu sumontuotas galingas V8 variklis, užtikrinantis galios ir sklandaus veikimo derinį. „Eldorado“ salonas pamalonins savo keleivius erdviu ir prabangiu interjeru. Odinės sėdynės, aukštos kokybės medžiagos ir dėmesys detalėms charakterizuoja saloną, pabrėžiant Cadillac įsipareigojimą prabangai ir komfortui.

1976 m. Eldorado buvo įdiegta įvairių to meto technologinių savybių, įskaitant prabangos priedus, tokius kaip Elektra valdomi langai, sėdynės ir durų spynos. Oro kondicionierius, aukščiausios kokybės garso sistema ir kiti patogumai prisidėjo prie pažangaus ir malonaus vairavimo.

1976 m. Eldorado kabrioletas turi istorinę reikšmę, nes tai buvo paskutiniai gamykloje pagaminto pilno dydžio kabrioleto metai Jungtinėse Valstijose, kol tokie modeliai tapo mažiau paplitę.

1976 m. „Cadillac Eldorado“ kabrioletas išlieka ilgalaikiu prabangos ir rafinuotumo simboliu, fiksuojančiu praėjusios eros esmę, kartu įkūnijantis su „Cadillac“ susijusias naujoves ir stilių.

Mūsų tikslas pateisinti Jūsų lūkesčius ir papuošti Jūsų šventę nuostabiais Cadillac de Ville automobiliais